"Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi samochodami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury to wypadałoby mieć swoją".

Andrzej Sapkowski

29. Finał WOŚP. Gramy z radością. Wygrywamy.

Zmień rozmiar czcionki

29. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 10 stycznia 2021 r.

Temat Finału:

"Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Finał z głową!"

Sztab 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kuźni Raciborskiej będzie zorganizowany przy Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Ze względu na utrudnienia związane z pandemią koronawirusa, w COVID-19 i w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców musimy wprowadzić pewne zmiany:

  1. Rejestracja wolontariuszy obywać się będzie za pośrednictwem internetowej strony https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ – wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do wybranego Sztabu, wolontariusz niepełnoletni zostaje zgłoszony z pomocą opiekuna prawnego.
  2. Nie odbędzie się tradycyjny koncert połączony z aukcją. Zamiast tego będzie można samodzielnie wystawić przedmiot na stronie www.aukcje.wosp.org.pl. Instrukcja , jak to zrobić znajduje się na stronie https://www.wosp.org.pl/wspieraj/wystaw-przedmiot
  3. Od połowy grudnia będzie można składać datki do Sztabowych Puszek Stacjonarnych.
  4. Wolontariusze z puszkami lub terminalami będą kwestować w dniu 10 stycznia 2021 r.

Numer Sztabu: 3805; Miejscowość: Kuźnia Raciborska

Szef Sztabu: Ireneusz Wojcieski, tel.: 512106861

https://www.wosp.org.pl/final/sztaby