"Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi samochodami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury to wypadałoby mieć swoją".

Andrzej Sapkowski

Zostań wolontariuszem 29. Finału WOŚP

Zmień rozmiar czcionki

Zostań wolontariuszem 29. Finału WOŚP i zagraj z nami podczas #wosp2021. Zarejestruj się przez internet, dołącz do naszego Sztabu i kwestuj z tekturową puchą lub kwestuj online zakładając swoją eSkarbonkę. Przeczytaj poniższą instrukcję,  dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w 7 krokach! 

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 29. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Możesz także zarejestrować się w sztabie, który mieści się w Bibliotece w Kuźni Raciborskiej. W tym celu należy skontaktować się z telefonicznie Szefem Sztabu. Nr tel. 512 106 861

Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza.

Gramy z głową!

Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy